Nasza misja

Pacjenci różnią się od siebie tak jak problemy, z którymi się do nas zgłaszają. Nasz gabinet dentystyczny cechuje indywidualnie podejście i szukanie najbardziej efektywnej metody leczenia dla każdego pacjenta. Zrobimy wszystko, by osoby korzystające z naszych usług mogły cieszyć się zdrowymi zębami i miały jeszcze więcej powodów do uśmiechu.

Próchnica jest jedną z chorób cywilizacyjnych, dotykającą niemal całą populację. Do jej wystąpienia wystarczą cztery czynniki, do których należą bakterie, cukry, podatność zębów i czas. Nie oznacza to jednak, że nie możemy z nią walczyć. W naszym gabinecie oferujemy wypełnienia najwyższej jakości, które zapewniają trwały i estetyczny efekt. Nawet konieczność leczenia kanałowego nie jest powodem do zmartwień. Dentysta ma do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt i doskonałe znieczulenia, które zapewniają bezbolesny przebieg zabiegu.

Stomatologia to jednak nie tylko leczenie już istniejących chorób, ale również profilaktyka. Naszym celem jest ciągłe podnoszenie świadomości pacjentów i pomoc w zachowaniu zdrowego i pięknego uśmiechu. Zapobieganie wystąpieniu próchnicy przez odpowiednie zabiegi profilaktyczne i stosowanie się do zaleceń dotyczących codziennej higieny jamy ustnej, pozwala naszym pacjentom uniknąć powstania ubytków.

Uśmiech jest najlepszą wizytówką, dlatego warto o niego zadbać ze względów estetycznych i zdrowotnych. Misją naszego gabinetu jest zdrowie i zadowolenie pacjentów, które mogą zapewnić tylko odpowiednia profilaktyka i leczenie.